Dřevěné bloky s obrázky živočichů

Kód: 77012204
1 709 Kč 1 412 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Dřevěné bloky s obrázky živočichů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada robustních obrazových bloků z lípy je barevně potištěná na obou stranách skutečnými obrazy hmyzu z celého světa. Je ideální pro děti, které vybízí k tomu, aby prouzkoumaly chování brouků, dozvěděly se zajímavé informace o tom, co jedí, co je sežere, jestli podstoupí metamorfózu a také aby získaly informace o stanovištích, ve kterých živočichové žijí.

Dřevěné bloky o tloušťce 20 mm jsou hladké na dotek, takže s nimi mohou malé děti lehce manipulovat. Jsou volně stojící a lze je použít při imaginativní hře, k rozvoji popisných jazykových dovedností nebo k poznávání charakteristik široké škály různých tvorů.

Realistické obrázky umožní mladším dětem porovnávat hmyz na dřevěných blocích se skutečným hmyzem, který děti najdou na procházkách přírodou nebo o něm čtou v knihách, a povzbudí tak starší děti k vizualizaci postav v příběhu a kreativním psaní.

Hra podporuje následující oblasti učení:

• Osobní rozvoj - společná hra
• Fyzický rozvoj - motorika
• Komunikace a jazyk - popisný jazyk
• Komunikace a jazyk - uvažování
• Pochopení světa - svět

Hračka získala stříbrnou medaily v kategorii Porozumění světa v soutěži World Nursery World Awards 2019

Co řekli testeři NW Award:

Tyto robustní dřevěné obrazové bloky, barevně potištěné na obou stranách skutečnými obrazy minibeast z celého světa, byly v nastavení testeru přijaty dobře. Děti si užívaly pojmenování hmyzu, které již znaly, a učení jmen těch, které neznaly. Jelikož jsou volně stojící, lze je použít při imaginativní hře a děti údajně trávily spoustu času samostatnými hry se zvířaty a přidávaly do své malé světové hry příběhy a postavy.

Některé bloky obsahují známé druhy hmyzu a jiné trochu neobvyklé druhy hmyzu. Jsou fantastické pro vytváření diskusí o vlastnostech, 
podobnostech, rozdílech hmyzu a jeho stanovištích. Mezi další využití bloků patří příběhy a rozvoj vyprávění příběhů.

Bloky mají perfektní velikosti pro úchop malých dětských rukou, takže se velmi dobře drží a manipuluje s nimi. 

Jelikož jsou otíratelné, nezáleží na tom, jestli se venku trochu zašpiní! Součástí balení je identifikační list, takže dospělí mohou dětem pomoci rozpoznat a pojmenovat chyby.


Věk: Vhodné pro děti od 12 měsíců. Sada obsahuje 33 obrazových bloků. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.