Termo etikety - ZEBRA Z-Select 2000D 51 x 25 mm, 2580 ks (880199-025D) - kompatibilní
Kód: 0405102500Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro tiskárny štítků |
|---|---|
| EAN: | 8595627417178 |
Self-laminating Label Tape BROTHER TZE-SL261 / TZ-SL261 White / Black print 36mm x 8m comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000D 102 x 102 mm, 700 pcs, core 25 mm / 800264-405 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000D 102 x 152 mm, 475 pcs, core 25 mm / 800264-605 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000D 51 x 25 mm, 5180 pcs, core 25 mm / 880154-025 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000D 102 x 38 mm, 1790 pcs, core 25 mm / 800264-155 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000T 76 x 25 mm, 2580 pcs, core 25 mm / 800273-105 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000T 102 x 127 mm, 565 pcs, core 25 mm / 800274-505 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000D 102 x 38 mm, 4225 pcs, core 25 mm / 800740-155 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000D 102 x 25 mm, 2580 pcs, core 25 mm / 800264-105 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000T 57 x 32 mm, 2100 pcs, core 25 mm / 3006318 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000D 38 x 25 mm, 5180 pcs, core 76 mm / 880150-025 comp.
Labels ZEBRA Z-Select 2000T 51 x 25 mm, 2580 pcs, core 25 mm / 3007201-T comp.